Do you want to be successful in IT and realize own ideas?

                             Connect to Virtual Innovation Space

Check your innovative idea in IT and win good prize! 

IKEA BOOTCAMP

Вирішити великі проблеми. IKEA Bootcamp про співпрацю і спільно будувати з стартапами. Ми шукаємо стартапи, щоб допомогти нам вирішити «великі проблеми» ІКЕА, бути по-справжньому доступним для багатьох людей взаємодіяти з багатьма, і стимулювати позитивним впливом планету, людину і суспільство.

IT-Еврика! Україна 2015

Конкурс IT-Еврика! Україна зібрав команди переможців зі всієї України. Також на конкурсі була присутня міжнародна група експертів. Конкурс проходив у стінах Львівської політехніки. Це є другий конкурс, що заснований командою європейського проекту Темпус   “Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів”, (NEFESIE).

Завершення навчання студентів у курсі щодо стартапів в ІТ

Протягом кількох місяців в рамках проекту було розроблено новий курс для навчання магістрів для створення стартапів в ІТ. Курс було розроблено на основі досвіду відповідних курсів європейський університетів, що є учасниками проекту. Курс було прочитано для студентів п’яти українських університетів.

 

Бізнес-ангели і інвестори

Cтудент в ІПН мав лекцію про створення стартапу в Португалії. Основні ідеї:
1. Дослідження ринку є невід'ємною частиною при старапу. Важливо, щоб зробити нове дослідження ринку, якщо є відчуття, що щось було змінено в бізнес-процесах.
2. Дуже важливо, щоб знайти людей, які можуть допомогти у стартапі. Є багато "помічників", але, як правило, вони не створили самі якої-небудь компанії.
3. Дуже важливо, щоб знайти партнерство в проекті. Партнерство може вести проект вперед.
4. Фінансування проекту дуже важливо, оскільки існує багато різних схем, і ці схеми можуть змінити потік проекту.

Початок останньої частини курсу навчання студентів

Студенти працюють над проектами стартапів в ІТ під час останньої частини курсу «Інновації та підприємництво в ІТ-індустрії». Курс розділений на три частини. Перша частина була у Векше, Швеція, університет Ліннея. Друга частина була в Україні. Протягом цього часу студенти повинні були виконати дослідження ринку для своїх проектів. Тепер, під час останньої частини студенти повинні закінчити всі передумови для підготовки стартапу.

Результати співпраці Темпус проекту NEFESIE та Української Асоціації студентського самоврядування

11-13 грудня в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова Українською асоціацією студентського самоврядування та Харківською обласною студентською радою, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, був проведений Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи».

Темпус проекти NEFESIE-BUSEEG-MEDIS

Європейський Союз виділяє 1 млн. євро Україні для підтримки на національному рівні студентських IT інновацій та підприємництва протягом трьох років. Ця підтримка забезпечується за рахунок структурних заходів в рамках проекту TEMPUS «National Education Framework for Enhancing IT Students Innovation and Entrepreneurship».
Основними цілями цього проекту є стимулювання синергії між навчальними програмами, науково-дослідницькими роботами та бізнес - інноваціями.

Лекції із претотипування та прототипування проектів

The Ukrainian and Sweden students together have listened to lectures about important first steps in getting real responses from potential customers. All presentations were filled with a lot of examples from real business. A set of tools and websites were proposed to students helping in pretotyping and getting real people reactions about proposed ideas.
"Fail, Fail again. Fail better" that the words about startups that every student should be aware of and not to afraid. 

Моделювання бізнес канви

Лектор із бізнес-інкубатора, що у Коімбрі, Португалія провів ряд лекцій в яких він розповів концепцію бізне-моделювання. Він показав багато прикладів, що допомагають студентам більш наглядно зрозуміти підходи бізнес-моделювання і техніки, які з цим пов'язані. Гарні практичні заняття мотивували студентів застосувати набутий новий досвід в їх ІТ проектах.

Сторінки

Tempus projects in Ukraine