Ви є тут

Зустрічі

Meeting date

Пон, 12/09/2016 to Втр, 13/09/2016

Place

Одеса

В Одесі всі учасники проекту зібрались разом для дискусій щодо результатів проекту та стабільності досягнутих результатів. Протягом зустрічі лідери презентували свої результати та просили інших про більше даних. Зустріч була гарно організованою із плідними результатами.

Meeting date

Птн, 09/09/2016

Place

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Івано-Франківськ

Поточний статус підсумкового звіту (ПЗ) і очікуваних відпвідальностей, Гьоста Сундберг Поточний статус РП9, Ігор Лютак Поточний статус звіту "Посилання на соціальні мережі", Ігор Лютак Дискусії щодо різних аспектів для ПЗ, обговорюють усі

Meeting date

Пон, 04/04/2016 to Птн, 15/04/2016

Place

Коімбра, Португалія

Фінальна частина курсу для студентів. Курс закінчиться іспитом. Протягом курсу студенти покращать власні стартапи.

Meeting date

Срд, 02/03/2016 to Суб, 05/03/2016

Place

Коімбра, Португалія

Зустріч планувалась для обговорення моніторингу якості проекту. Під час зустрічі учасники проаналізували кожен робочий пакет. Головна увага була приділена оцінці результатів і процесів, які задіяні при досягненні мети проекту.

Meeting date

Втр, 15/12/2015

Place

Online, Європа

Зустріч стосується подальшого розвитку курсу "Інновації та підприємництво в рамках ІТ галузі" для студентів ІТ напрямку навчання. Питання для обговорення включають: а) формування ради із 5-ти чоловік для більш активного впровадження процесу курсу в межах розробленої програми; б) форма екзаменів; в) щоденники навчання.

Meeting date

Пон, 02/11/2015 to Суб, 14/11/2015

Place

Векше, Швеція

Курс для ІТ студентів, що дозволяє збільшити їх інноваційний потенціал для створення проектів і стартапів. Студенти були зібрані із 5-ти українських університетів у м. Векше, Швеція в університет Ліннея. В університеті вони вивчили який повинен бути бізнес спосіб мислення та багато технологічних підходів як передбачати та впроваджувати інновації в проектах. Провідні європейські фахівці представили студентам їх знання та досвід.

Meeting date

Срд, 23/09/2015 to Птн, 25/09/2015

Place

Київ

Моніторингова зустріч по проекту Темпус. В ході зустрічі буде перевірено стан виконання завдань проекту. Окремо буде відбуватись перевірка також і оформлення документації. В ході зустрічі буде представлено активність університетів, щодо задіяних ресурсів.

Meeting date

Пон, 04/05/2015 to Суб, 09/05/2015

Place

Växjö, Sweden

Cемінар " Entrepreneurship and Innovation". Викладачі, представники 5 українських університетів підвищують кваліфікацію, переймаючи досвід професорів та підприємців з Європи.

Meeting date

Птн, 20/03/2015

Place

Одеса

Конкурс проводиться у двох номінаціях: - краща інноваційна ідея; -краще інноваційне рішення. Студенти фіналісти представлять свої проекти міжнародному журі, яке обере переможців конкурсу за номінаціями. Церемонія нагородження буде відзначати кульмінації конкурсу. На форумі, в ході конкурсу, студенти та викладачі зможуть ефективно спілкуватися з представниками sturt-up рухів та ІТ-індустрії України.

Meeting date

Чтв, 02/10/2014

Place

Онлайн, Європа

Ключовими темами є: а) процес оплати для рекламної кампанії, б) організації найбільш компетентного журі, маючи на увазі політичну ситуацію в Україні, в) шляхи залучення ключових спікерів для студентського конкурсу, організації відеопрезентації іноземних запрошених ораторів в разі коли політична ситуація в Україні буде погіршуватиметься.  Представник університету "Львівська політехніка" представить поточний стан розробки веб-сайту «Віртуальний інноваційного простору". Він опише шлях розвитку нових можливостей в VIS.

Сторінки