Ви є тут

ХНУРЕ презентував у Швеції новий проект

На базі Ліннеус університету (Швеція) відбулася презентація «Трикутник знань на практиці», яка дозволила студентам дізнатися більше про Темпуc-проект National Education Famework for Enhancing IT Students’ Innovation and Entrepreneurship, координатором якого є кандидат технічних наук, доцент кафедри ПІ Тетяна Борисівна Шатовська.
Мета: як створити середовище підприємництва, яке об’єднує студентів, бізнес і дослідників.
Загальною метою проекту є надання стратегічної підтримки та довгострокового впливу на українську вищу освіту, підтримання структурних змін системи освіти, якій сприяє студентську творчість, інновації та підприємництво в ІТ, пов’язані з навчальними програмами. Головне, щоб дозволити українським університетам відповідати потребам ринку праці і бути «промоутерами» розвитку економіки.
В результаті розробки плану проекту, члени консорціуму Ikea і Sigma Technology ініціювали трикутник знань, який об’єднує дослідників, студентів та експертів компанії в спільному проекті.
Під час цього заходу представлено, яким чином було створене середовище підприємництва, що об’єднує студентів з комп’ютерної науки та бізнесу.
До проекту залучені студенти з Ліннеус університету та ХНУРЕ разом з вищезгаданими компаніями.
Переваги проекту:

Для студентів: збагатити навчання, зустрічаючись з компаніями і працювати з реальними «бізнес-дилемами»
Для фірм: взаємодіяти з молодими, творчими умами для розробки «бізнес-дилем», які реально перетворити на «можливості для бізнесу».
Для університету: подальший розвиток магістерських програм навчання, що включають міждисциплінарні проекти між факультетами.