Фестиваль “Leap2future”

В межах проекту Темпус NEFESIE в Харківському національному університеті радіоелектроніки  (Україна) 10 вересня 2013 року відбувся фестиваль “Leap2future”. Головною ідеєю фестивалю є поширення знань про інновації та підприємництво серед студентів ІТ напрямку. Головними напрямками, які підіймались в межах фестивалю є презентація успішних практик кооперації між університетом та компанією, впровадження основних курсів в стандарти щодо інновації та підприємництва в напрямки навчання “Програмна інженерія”, “Програмні системи” та “Радіоелектроніка”.
Головними темами дискусій були:
Способи пошуку ідей.
Якою має бути успішна команда.
Місце ідей.
Прототип ідей.
Способи презентації стартапів в WWW.
Ключовими доповідачами на фестивалі були:
- проф. Ханс Люндберг - професійна пристрасть є народження підприємництва в межах достатньої практики побудованої гібридної логіки або під її великим впливом;
- проф. Карлос Церквера, директор напрямку інновацій в інституті ім. Педро Нунса, що займається трансфером технологій з університету Коімбри;
- Євген Шпик -  голова в TopTechPhoto;
- Георгій Кнаббе - голова Startup Creation;
- Сергій Омеляненко – тренер бізнесу;
- Др. Маркус Хелферт - голова інституту бізнесу і інформатики, лектор інформаційних систем в університеті м. Дубліна (Ірландія);
- Віталій Стапропольський - голова IT-парку в м. Харків;
Лінк на відео про фестиваль: