Підприємництво та інновації. Семінар в університеті Ліннея міста Векше, 4-9 травня, 2015

Цілий тиждень обрамлений сценарієм загального розподілу роботи, який буде "жити" протягом всього тижня (будівництво бізнес-моделі навколо бізнес-ідеї). Наша ідея полягає в тому, що це буде конкретна задача для команди, щоб застосовувати різні лекції та інші матеріали для безпосереднього протягом тижня розвитку проекту (ідеї).
Всі члени будуть згруповані по командам відповідно до університету, де вони працюють. Команди побудовані з трьома партнерами у кожній.
Ці лекції є такі:
Лекція: біз-моделювання та біз-модель.
Робота в команді: початок побудови власної біз-моделі.
Вправа: типи інновацій та будування інновацій.
Лекція: Проектування Наука, Співпраця Компанія та Інновації.
Вправа: творчість натовпу "Лускунчик".
Лекція: Основні поняття підприємництва

і так далі ...

Очікувані результати навчання
Метою даного курсу є досягнути двох цілей. По-перше, це забезпечити команди з теоретичними та практичними знаннями щодо розвитку компетенції підприємництва на основі ІТ з використанням сучасних методологій розробки програмного забезпечення. По-друге, це забезпечити команди з набором теоретичних концепцій і практичних інструментів, які можуть бути використані для розуміння того, як на основі ІТ інноваційні ідеї та рішення можуть потенційно бути перетворені в економічні, соціальні та / або інші форми, вартості яких різняться попитом.