Ви є тут

Ханс Люндберг

Чи є координатором: 
-
Абревіатура організації: 
ЛУ
Назва Організації: 
Ліннеус університет
Місто: 
Вексйо
Посада: 
Віце президент / Старший лектор
E-mail адреса: 
hans.lundberg@lnu.se
Телефон: 
+46 709994423
Адреса персонального сайту: 
http://lnu.se/employee/hans.lundberg?l=en

Резюме

Моя професійна пристрасть зароджувати підприємництво в практиці створене гібриднною логікою або під зростаючим впливом. Ця пристрасть регулюється моїм бажанням здобувати досвід формувати структури, здійснювати переговори, матеріалізувати ще не реалізоване, працювати з невизначеністю як продуктивний ресурс. Ця пристрасть має своє коріння в моїй глибокій залученості в русі від молодого віку в рух, який, як виявилося, став новим видом спорту (Флорбол), що за останні три десятиліття став другим найбільшим спортом в Швеції і тепер поширюється на близько п'ятдесяти країн і офіційно запрошений спробувати для включення до нового олімпійського виду спорту. 

В даний час, я займаюся загальноєвропейською співпрацею по створенню потенціалу та інфраструктури знань в галузі підприємництва та інновацій. Я в основному працюю засновником / науковцем-підприємцем в початковій стадії, а потім зменшую мою роль і переходжу до нових напрямків роботи. Основними прикладами є віце-президентство в EURAM (www.euram-online.org), розробка програмного забезпечення і методології в лідерстві та інновації досліджень (www.innotracing.org) і старший аналітик в двох проектах Європейського Союзу Темпус під головуванням університету Ліннея у співпраці з міністерствами освіти в Україні, Вірменії та Грузії і консорціумів університетів, з розробки національного стандарту для підприємництва та інноваційних аспектів ІТ магістрів в Україні (1-й проект) та з розробки національного стандарту довічного практики навчання і перспективи в Україні, Вірменії та Грузії (другий проект). 

Коли Європа стає занадто європейською, мене часто можна знайти на будь-якій з багатьох вулицях 'La mas querida'; Мехіко, мій "підприємницький оазис" впродовж багатьох років. 

Спеціальності: 

* Комбінаторна: Досвід в об'єднанні / пов'язуванні раніше незв'язаних районів / явищ 

* Послідовний: Слідувати через довгі процеси поки результат не буде досягнутий 

* Карнавальний: Включає неоднозначності, невизначеності та відмінності і вмію управляти такими процесами