Фестиваль «Стрибок у майбутнє»

Вперше в Харкові (Україна) 10 вересня 2013 року в Актовій залі пройде фестиваль «Стрибок у майбутнє»(www.leap2future.org).

Головною метою фестивалю є залучення талановитої студентської молоді до створення нових ІТ - проектів міжнародного рівня . За результатами фестивалю для Міністерства освіти і науки України будуть передані пропозиції щодо поліпшення підготовки фахівців в ІТ - галузі створення в університетах середовища для розвитку інноваційної та підприємницької активності творчої молоді.

На фестивалі виступлять експерти в галузі створення і розвитку нових ІТ - проектів. Всі учатніков в режимі вільного спілкування зможуть задати питання, отримати експертну оцінку своєї ідеї і зав'язати корисні знайомства на майбутнє.

Питання, які будуть розглянуті на Фестивалі:

• Пошук ідей

• Успішна команда

• Оцінений ідеї

• Прототип ідеї

• Як заявити про себе на весь світ

Фестиваль проходить напередодні проведення декількох конкурсів ІТ - проектів - конкурс інноваційних проектів «IT-Kharkiv»(http://intellectronics.com.ua/it-competition), FEST 2013 IDEA (http://4profi.com/contests.html). Всі бажаючі можуть реально поліпшити свої проекти.

Програма Фестивалю.

11:00-11:15 Вступне слово в.о. ректора ХНУРЕ проф. Сліпченко М.І.

11:15-11:45 Доповідь проф. Hans Lundberg (Швеція)

«From innovation to entrepreneurship: Key challenges in various phases

of the entrepreneurial process and how to approach them»

11:45-12:15 Доповідь CEO компанії «TopTechPhoto» Євген Шпика

12:15-12:45 Доповідь проф. Carlos Cerqueira (Португалія) «Tech Scenes: tales of startups, entrepreneurs, investors and other aspiring rock stars»

12:45-13:30 кава-брейк

13:30-14:00 Доповідь директор Voomy IT парк Віталій Ставропольський

14:00 - 14:30 проф. Markus Helfert, Ірландія «Students as Entrepreneurs?»

14:30-15:00 Доповідь CEO проекту «AlohaSystem» Георгій Кнабе «Створення стартапу»

15:00-15:30 Практикуючий бізнес-тренер Сергій Омельяненко

15:30-15:45 Закриття фестивалю. Заключне слово. Доц. Віктор Каук