Зустріч представників проектів Темпус

В межах проекту буде проведено зустріч між виконавцями ряду проектів Темпус, напрям яких частково співпадає із окремими цілями нашого проекту.

Зустріч відбудеться у м. Львів, Національний університет "Львівська політехніка".

Під час зустрічі будуть обговорюватись питання пов'язані із розвитком інноваційної та підприємницької складових навчання студентів напрямку інформаційних технологій. Зокрема, будуть обговорюватись питання, що стосуються нормативного забезпечення такої діяльності студентів, способу та долі участі у студентських проектах університетів, інших структур.

Поекти Темпус, що будуть представлені на зустрічі:

1. NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інновацій та підприємництва IT-студентів
  2. SpinOff «Підтримка інновацій шляхом покращення нормативних та законодавчих рамок для вищої освіти в Україні»
  3. UNINET «Інноваційна міжуніверситетська мережа для розвитку партнерських відносин із підприємствами»
  4. UNI4INNO «Активізація трикутника знань шляхом створення Інноваційних офісів в українських вищих навчальних закладах»
  5. SUCSID «Створення мережі міжуніверситетських Start-Up центрів для підтримки та просування студентських інноваційних проектів»