Регіональні семінари «Використання європейського досвіду з удосконалення студентської інноваційної та підприємницької діяльності у ВНЗ Україні»

З 16 по 23 травня 2014 року в Україні будуть організовані безкоштовні регіональні семінари для викладачів ВНЗ, що працюють з креативними студентами в галузі ІТ, а також керівників підрозділів та координаторів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ.

16 травня – Одеса.

23 травня - Львів, Харків, Вінниця.

Метою семінарів є ознайомлення з результатами та планованими заходами проекту, залучення викладачів і зацікавлених осіб ВНЗ України до участі в національній еко-системі студентських інновацій.

Під час семінару учасники зможуть:

• ознайомитися з сучасним станом справ з підготовки інноваторів;
  • дізнатися, як сприймають підприємництво та інновації студенти;
  • ознайомитися з новими моделями взаємодії в галузі інноваційного розвитку Університетів, Підприємств та інших зацікавлених сторін;
  • дізнатися про можливість прийняти участь у заходах з інтенсифікації інноваційної діяльності студентів у 2015 році;
  • ознайомитися з роботою у Віртуальному Інноваційному Середовищі.

В семінарі візьмуть участь представники ІТ-компаній.

Реєстрація на семінар: